Відбулося засідання ректорату КУП НАН України

12 Червня, 2021

09 червня 2021 р. у змішаному режимі (офлайн та онлайн) відбулося засідання ректорату Київського університету права НАН України.

Ректор КУП НАНУ професор Ю.Л. Бошицький відкрив засідання, після чого виступив зі змістовною доповіддю, щодо роботи університету за останній тиждень та окреслив перед членами ректорату перелік завдань, які потребують вирішення найближчим часом. Особлива увага була зосереджена на організацію профорієнтаційної роботи та підготовку КУП НАНУ до вступної кампанії у 2021 р. Ректор прозвітував про проведену ним профорієнтаційну роботу у Закарпатській області, про налагодження контактів з Рахівським та Хустським відділами освіти, про ряд зустрічей з директорами загальноосвітніх закладів цього регіону.

Після чого ректор, професор Ю.Л. Бошицький повідомив, що нещодавно вийшов друком перший номер «Часопису Київського університету права» у 2021 р. Ректор закликав викладачів університету частіше подавати статті до Часопис, адже ми академічний вуз, а науковий журнал – наша трибуна. Ю.Л. Бошицький з приємністю повідомив про досягнення відділу аспірантури, зокрема про успішний захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії аспірантки КУП НАН України Стройко Ірини Анатоліївни, який відбувся 08 червня в Інституті держави і права ім. В.М. Корецького.

Про завершення підсумкової атестації у студентів заочної форми навчання освітнього рівня «бакалавр» спеціальності «Міжнародне право» та студентів освітнього рівня «магістр» спеціальності «Право» прозвітувала проректор з навчально-методичної на наукової роботи О.О. Хорватова.

Відповідальний секретар приймальної комісії Лісова К.С. доповіла про завершення реєстрації абітурієнтів на ЄВІ та ЄФВВ для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право». Лісова К.С. ознайомила всіх з графіком роботи приймальної комісії у літній період та зі складом затверджених предметних та фахових комісій, розкладом вступних випробувань.

За результатами обговорення розглянутих на засіданні ректорату питань було ухвалено відповідні рішення.

Прес-центр КУП НАНУ