Відбулися переговори ректора КУП НАНУ та підписання меморандуму про співпрацю із першим заступником голови Рівненської ОДА
Ця зустріч стала ще одним кроком до реалізації програми партнерства та співробітництва КУП НАНУ з органами державної влади та місцевого самоврядування. У її рамках відбулося підписання Меморандуму про співпрацю, що передбачає підвищення позитивного іміджу правничої професії і зокрема Рівненського інституту КУП НАНУ, реалізацію спільних проектів та програм, які спрямовані на досягнення цілей, що становлять спільний інтерес у сферах освіти та науки, а також взаємне залучення обох сторін до проведення громадських, соціальних, благодійних та культурних заходів, які відбуваються на теренах Рівненщини. На зустрічі ішлося про важливість практичного досвіду у процесі спілкування з науковцями, його значний інтелектуальний потенціал для розвитку області. З метою його поглиблення заплановано проведення спільних науково-практичних конференцій, організацію професійного навчання та підвищення кваліфікації на базі РІ КУП НАНУ працівників ОТГ, а також організацію виставок художніх полотен провідних митців України. З цією метою картини, що демонструються у холі РІ КУП НАНУ, будуть передані Рівненській ОДА.
![1615641412483.jpg 1615641412483.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2021/3/1615641412483.jpg)
![1615641412465.jpg 1615641412465.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2021/3/1615641412465.jpg)
![1615641412491.jpg 1615641412491.jpg](http://rivne.kul.kiev.ua/images/stories/2021/3/1615641412491.jpg)
У ділових перемовинах взяли також участь директор РІ КУП НАНУ Володимир Якимчук та начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський. Юрій Бошицький привітав очільника освіти в області із призначенням на високу посаду і подарував своїм партнерам престижне видання університету – юридичну енциклопедію.