Відбулися переговори ректора КУП НАНУ та підписання меморандуму про співпрацю із першим заступником голови Рівненської ОДА

13 Березня, 2021

Ця зустріч стала ще одним кроком до реалізації програми партнерства та співробітництва КУП НАНУ з органами державної влади та місцевого самоврядування. У її рамках відбулося підписання Меморандуму про співпрацю, що передбачає підвищення позитивного іміджу правничої професії і зокрема Рівненського інституту КУП НАНУ, реалізацію спільних проектів та програм, які спрямовані на досягнення цілей, що становлять спільний інтерес у сферах освіти та науки, а також взаємне залучення обох сторін до проведення громадських, соціальних, благодійних та культурних заходів, які відбуваються на теренах Рівненщини. На зустрічі ішлося про важливість практичного досвіду у процесі спілкування з науковцями, його значний інтелектуальний потенціал для розвитку області. З метою його поглиблення заплановано проведення спільних науково-практичних конференцій, організацію професійного навчання та підвищення кваліфікації на базі РІ КУП НАНУ працівників ОТГ, а також організацію виставок художніх полотен провідних митців України. З цією метою картини, що демонструються у холі РІ КУП НАНУ, будуть передані Рівненській ОДА.

1615641412483.jpg

1615641412465.jpg

1615641412491.jpg

У ділових перемовинах взяли також участь директор РІ КУП НАНУ Володимир Якимчук та начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Петро КоржевськийЮрій Бошицький привітав очільника освіти в області із призначенням на високу посаду і подарував своїм партнерам престижне видання університету  юридичну енциклопедію.

16156414124471.jpg    16156414125001.jpg

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін запевнив присутніх у готовності до конструктивної співпраці і діалогу.

Зустріч пройшла у дружній та невимушеній обстановці.

Прес-центр КУП НАНУ