Національна академія наук України Київський університет права

Відбулися робочі зустрічі ректора з партнерами Міжнародного Центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Східної Європи КУП НАНУ в м. Ужгород

23 Березня, 2021

Нещодавно під час візиту ректора КУП НАН України Ю. Бошицького до структурного підрозділу КУП НАН України  Міжнародного Центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Східної Європи нашого вузу в м. Ужгород відбулась робоча зустріч з директором Українського Офісу Захисту Даних (Ukrainian Data Protection Office) А. Кобаль та головою правління цього офісу – Д. Кравченком

Місія Українського Офісу Захисту Даних – зробити український Інтернет безпечним та запровадити міжнародні стандарти захисту даних в Україні.

Для цього UDPO інформує, консультує та надає рекомендації з дотримання правил захисту даних для органів влади та компаній, обробляє скарги громадян, захищає права споживачів послуг в Інтернеті, взаємодіє з міжнародними партнерами країн Європейського Союзу, Великобританії, США та інших. 

Портал Українського Офісу Захисту Даних надає актуальну інформацію про GDPR – Загальний регламент про захист даних (Регламент Європейського Парламенту і Ради (ЄС) про захист фізичних осіб у зв’язку з опрацюванням персональних даних і про вільний рух таких даних).

Під час зустрічі ректор КУП НАН України підтримав ініціативи UDPO, наголосивши на зростаючій актуальності захисту персональних даних та прав людини, а директор Українського Офісу Захисту Даних Андрій Кобаль зазначив, що співпраця з КУП НАН України позитивно вплине на обізнаність та захист прав громадян, реалізацію державної політики у сфері захисту персональних даних і наблизить Україну до членства у Європейському Союзі.

Також ректор Ю. Бошицький зустрівся і провів переговори з президентом локальної палати Міжнародної молодіжної організації JCI в Ужгороді на 2021 рік – О.Жулінською.

Організація JCI (англ. Junior Chamber International, JCI) – це неурядова організація молодих активних громадян у віці від 18 до 40 років, які беруть участь і прагнуть створити вплив у своїх громадах. JCI збирає активних громадян з усіх верств суспільства. Вони розвивають навички, знання та розуміння для прийняття обґрунтованих рішень та вжиття заходів, також знаходять цілеспрямовані рішення місцевих проблем, що приносять користь нашим громадам, нашому світові та нашому майбутньому. Дана організація має пристрасть і мужність вирішувати найважливіші виклики сучасності. Члени JCI беруть на себе ініціативу щодо вирішення місцевих проблем.

В результаті переговорів було досягнуто домовленостей по широкому колу співпраці. Участь у переговорах взяла також і щойно призначена керівник центру КУП НАНУ – М. Піпаш.

Прес-центр КУП НАНУ