Відбулися вступні випробування для ОКР “Магістрів”

12 Серпня, 2011
      Київський університет права НАН України здійснює підготовку на освітньо-кваліфікаційний рівень магістр, за спеціальністю «Право» та «Міжнародне право» на денну форму навчання.
      11 серпня 2011р. відбулося вступне випробовування, яке визначило рівень підготовки абітурієнтів.
Вступники складали два екзамени: зі спеціальних юридичних дисциплін та іноземну мову.

Абітурієнтів привітав ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л.Бошицький, зазначивши, що в університеті під час навчанні використовуються сучасні навчальні технології, потужна матеріальна база та бібліотека. Викладання здійснює професорсько-викладацький склад університету, що має високу кваліфікацію. Тому тільки найкращі студенти будуть мати можливість отримати найкращі знання.
     Вчитися в КУП НАНУ не легко, але престижно!