Відбулися вступні випробування для відділення перепідготовки

12 Серпня, 2011

11 серпня 2011 року в Київському університеті права НАН України відбулась відзначна подія – вступні випробовування для абітурієнтів КУП НАНУ, які виявили бажання отримати другу вищу освіту.

Така категорія вступників проходила співбесіду, з найкращими викладачами КУП НАНУ.
Перед початком співбесіди, абітурієнтів привітав ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л.Бошицький, який зазначив що здобуття юридичної освіти є необхідною складовою кваліфікованого спеціаліста в нашій державі. Саме наш навчальний заклад зможе забезпечити високий рівень професіоналізму майбутнього спеціаліста.

Під час співбесіди абітурієнти показали гарні знання з історії України, але тільки найкращі були рекомендовані до зарахування.
      Вітаємо абітурієнтів з проходженням складного випробування!