Відбулися загальні збори трудового колективу та нагородження кращих працівників КУП НАН України

8 Січня, 2014

28 грудня 2013 відбулися загальні збори трудового колективу Київського університету права НАН України. Основними питаннями порядку денного були:
 1) звіт ректора Університету Ю.Л. Бошицького,
 2) звіт голови Ради трудового колективу І.М. Бокоча про діяльність Ради у 2013 році,
 3) внесення доповнення до колективного договору.
 4) обрання голови і складу РТК.
 5) нагородження кращих працівників Університету.

Перш ніж зупинитися на найважливіших моментах, ректор Ю.Л. Бошицький назвав ті завдання, які були поставлені перед ним у 2013 році.
     Докладна інформація про основні результати роботи за 2013 рік зазначено у наступних розділах:
1.    Робота Вченої ради та ректорату;
2.    Організаційна структура та кадровий склад університету
3.    Навчально-методична робота;
4.    Профорієнтаційна робота;
5.    Контингент студентів;
6.    Науково-дослідна робота;
7.    Видавнича діяльність;
8.    Науково-теоретичний журнал «Часопис київського університету права»;
9.    Аспірантура;
10.    Бібліотека;
11.    Виховна робота;
12.    Міжнародне співробітництво;
13.    Розвиток матеріальної бази, господарська діяльність;
14.    Основні досягнення колективу університету;

Друга частина доповіді була присвячена аналізу головних завданнях, що стоять перед колективом у наступному році у навчальному процесі, навчально-виховній роботі, міжнародній, науковій, господарській та соціальній діяльності університету.
     Був затверджений звіт ректора, визнано виконання Колективного договору у повному обсязі. Загальні збори трудового колективу університету визнали роботу ректора задовільною.
     Голова Ради трудового колективу під час своєї доповіді І.М. Бокоч  наголосив на основних завданнях, та які були закріплені перед РТК. Було зазначено, що з метою виконання основних завдань діяльності РТК та реалізації відокремлених напрямків роботи за 2013рік, було здійснено ряд заходів, які були оголошені. Також невід’ємною частиною звіту було визначені недоліки у роботі РТК. Роботу голови РТК та РТК у цілому протягом 2013 року було також визнано задовільною.

На загальних зборах трудового колективу було затверджено внесення доповнення до колективного договору КУП НАНУ на 2013-2014 роки.
     Загальними зборами трудового колективу відбулося переобрання голови РТК та складу РТК КУП НАН України. Головою РТК був обраний старший викладач кафедри кримінального права та процесу І.М. Бокоч.
До складу РТК КУП НАН України були обрані:

• В.О. Бойко, проректор з адміністративно-господарської роботи;
  • І.І. Боценко, бухгалтер відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку;
  • Б.Л. Ващук, доцент кафедри кримінального права та процесу, к.ю.н.,  доцент;
  • Н.І. Рижкова, бібліограф;
  • А.А. Вардугіна, лаборант комп’ютерного класу;

Визначною подією загальних зборів трудового колективу були відзначені п’ять кращих співробітників за результатами 2013 року.

Цьогорічну іменну нагороду (сучасну електронну книжку) отримали:
1.  Батіна Ірина Алімівна – доцент кафедри іноземних мов;
2.  Сонюк Василь Адамович – старший викладач кафедри господарського права та процесу;
3.  Сарських Олена Павлівна – референт ректора;
4.  Войцехівська Наталія Олексіївна – бухгалтера;
5.  Кравець Людмила Вікторівна  – методиста.

Вітаємо усіх працівників  з високим визнанням КУП НАН України.
    Бажаємо подальших успіхів та процвітання!