Відбувся МАЙСТЕР-КЛАС академіка НАН України, Мамутова Валентина Карловича, директора Інституту економіко-правових досліджень на тему «Актуальні проблеми господарського права в Україні»

2 Квітня, 2009

2 квітня в Київському університеті права НАН України, в рамках реалізації концепції майстер-класів, була проведена лекція академіком НАН України, директором Інституту економіко-правових досліджень Валентином Карловичем Мамутовим на тему «Актуальні проблеми господарського права в Україні».

На майстер-клас зібралися студенти старших курсів, аспіранти та молоді науковці Київського університету права НАН України.Під час лекції основна увага академіка В.М.Мамутова була зосереджена на наступних проблемах у сфері господарського законодавства України, зокрема:

• історико-теоретичний аспект становлення господарського права, як галузі національної системи права України, починаючи з 20-30-х років минулого століття і до сьогодення;

• процес підготовки та прийняття Господарського кодексу України;

• проблеми п’ятирічної реалізації норм Господарського кодексу України у процесі правозастосування;

• проблеми співвідношення норм Господарського кодексу України та норм чинного Цивільного кодексу України;

• необхідність подальшого удосконалення норм господарського законодавства України тощо.

По закінченні майстер-класу студенти та аспіранти мали нагоду поспілкуватися із академіком Мамутовим В.К. по окремим проблемам господарського законодавства та отримати науково обґрунтовані відповіді на поставлені питання і запросити до співпраці в подальшому.