Відбувся майстер-клас Президента американської компанії Axciton Брюса Уайта

5 Жовтня, 2009

5 жовтня у Київському університеті права НАН України відбувся майстер-клас Президента американської кампанії Axciton Брюса Уайта.

Брюс Уайт відвідує Україну, а саме Київ з метою популяризації новітніх методик в сфері поліграфологічних досліджень.

На майстер-клас були запрошені студенти та викладачі відділення Міжнародного права Київського університету права НАН України.
Метою майстер-класу було ознайомлення студентів – юристів та викладачів вузу з історією поліграфа, демонстрацією його можливостей, та розповіддю про особливості використання поліграфа в судовій системі США.

Також, Брюс Уайт розповів про діяльність кампанії Axciton, яка є лідером у розробці та виготовленні апаратів для психофізіологічних досліджень – поліграфів (детектор брехні). Брюс Уайт зазначив, що особливий інтерес до продукції його кампанії приділяється у лабораторіях Федерального бюро розслідувань США та криміналістичних лабораторія поліції США. Цікавим є те, що в цілому результати перевірок на апаратах Axciton визнані правоохоронними системами близько 25-ох країн.

Потрібно відзначити, що майстер-клас проводився англійською мовою, що надало можливість перевірити свої знання іноземної мови, студентам КУП НАН України на практиці.

Майбутні юристи-міжнародники мали можливість вперше ознайомитися з цим апаратом, задати цікаві питання і, в свою чергу, отримати від Президента американської кампанії Axciton, Брюса Уайта, цікаві відповіді.

Після завершення майстер-класу ректор університету, професор Ю.Бошицький, особисто зустрівся з Президентом американської кампанії Axciton Брюсом Уайтом. Підчас зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці між Київським університетом права НАН України та кампанією Axciton. У розмові було озвучено багато цікавих та корисних думок з приводу розвитку партнерських зв’язків. Після теплого прийому в кабінеті ректора, Брюс Уайт мав можливість ближче ознайомитись з університетом, з його історією та з культурним життям студентів КУП НАН України.

Матеріал підготувала Харченко О.І.