Відбувся робочий візит ректора КУП НАНУ до Хмільницької РВА

18 Березня, 2023

16.03.2023 р. перебуваючи з робочим візитом у філії Київського університету права НАН України на Вінниччині, ректор КУП НАН України Юрій Бошицький, на запрошення Голови Хмільницької районної військової адміністрації пана Богдана Кузнеця, відвідав місто Хмільник та зустрівся і провів переговори з представниками районної влади.

Обговорили з широке коло питань у сфері правничої освіти та науки, можливості навчання молоді Хмільника та району в Київському університеті права НАН Україні у Вінницькій філії.

Торкнулись і питань налагодження взаємовигідного партнерства з навчальними закладами та різними організаціями району.

В роботі зустрічі, на якій були присутні також і Юрій Ковальчук – керівник філії Київського університету права НАН України та Олекандр Пузир – заступник голови Хмільницької РВА, до речі всі мають вищу правничу освіту, обговорили також і необхідність виховання молоді та проблеми підготовки освічених в юриспруденції креативних українців!

Основними напрямками співробітництва будуть сприяння в організації та проведенні спільних просвітницьких, інформаційних, культурних, мистецьких, спортивних заходів. Також це і популяризація університетських освітніх послуг, що надаватимуться мешканцям Хмільницького району та сприяння проведенню майстер-класів, наукових семінарів для влади, а також «Днів відкритих дверей» для школярів Хмільницького району.

Ректор запропонував організацію відвідування школярами Хмільницького району експозиції музеїв Київського університету права НАН України. Зокрема, це музей криміналістики, музей контрафактної продукції, музей комп’ютерних технологій, етнографічного кабінет-музей, музеї видатних правників Корецького В.М., Василенка М.П., Семчика В.І. тощо.

КУП НАН України буде також сприяти і проведенню творчих конкурсів, олімпіад серед молоді за спеціальностями Університету тощо.

Для цього було укладено відповідний Меморандум про співробітництво і партнерство.

На завершення зустрічі та одним з перших кроків плідного співробітництва ректор передав школам Хмільницького району 15 комплектів юридичної енциклопедії від КУП НАНУ з метою профорієнтаційної роботи та популяризації юридичної освіти та науки в районі.

Прес-Центр КУП НАНУ