Відбувся робочий візит ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького до Національної академії правових наук України

4 Квітня, 2024

02 квітня 2024 року з робочим візитом ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький відвідав Національну академію правових наук України де відбулася зустріч з членом-кореспондентом АПрН України, доктором юридичних наук, професором Миколою Галянтичем.

Микола Галянтич – член редакційних колегій наукових видань «Приватне право і підприємництво», «Підприємництво, господарство і право», «Юридична Україна»; член Науково-консультативних рад Конституційного Суду України та при Верховному Суді; член спеціалізованої вченої ради Д 26.500.01 у Науково-дослідному інституті приватного права і підприємництва імені академіка Ф. Г. Бурчака НАПрН України. Відзначений Грамотою Верховної Ради України (2016), Почесною грамотою Верховного Суду України (2016), Подякою Кабінету Міністрів України (2003), Почесною грамотою Міністерства юстиції України (2007).

Під час зустрічі, метою якої було запрошення Миколи Галянтича стати головою Державної екзаменаційної комісії на час проведення підсумкової атестації та захисту кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня зі спеціальностей 293 «Міжнародне право» та 081 «Право» у Київському університеті права Національної академії наук України. Також були обговорені ряд питань подальшої співпраці між КУП НАН України та АПрН України. У відповідь на запрошення Микола Костянтинович подарував Юрію Ладиславовичу свою останню монографію «Правові засади реформування житлового законодавства України в сучасних умовах» та передав для наукової бібліотеки КУП НАНУ велику кількість наукової літератури.

КУП НАН України висловлює глибоку вдячність члену-кореспонденту АПрН України, доктору юридичних наук, професору Миколі Галянтичу за подаровані книги!

Прес-Центр КУП НАНУ