Відбувся робочий візит ректора з питань профорієнтаційної роботи до Вінницької філії КУП НАН України

25 Червня, 2023

23-24.06.2023 року, в рамках робочого візиту до Вінницького науково-консультаційного центру КУП НАН України ректора Юрія Бошицький зустрівся з директором Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОВА Володимиром Буняком, директором Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксани Яценко.

Було обговорено широке коло питань у взаємовигідній співпраці в сфері освіти, науки, культури та профорієнтації.

Також відбулося підписання Меморандуму про співпрацю з керівником КП “Муніципальна варта” Вінницької міської ради Володимиром Чигуром.

Підписання вищевказаного документа розширює можливості студентів КУП НАНУ по проходженню виробничої практики на базі КП “Муніципальна варта” та в подальшому працевлаштуванні.

Під час зустрічі з завідувачем Вінницького науково-консультативного центру КУП НАН України Юрієм Ковальчуком ректор передав для бібліотеки центру юридичну літературу видану університетом та нову рекламну продукцію для вступної компанії.

Прес-Центр КУП НАНУ