Відбувся суперфінал Всеукраїнського правового VIP-турніру серед здобувачів закладів вищої освіти України

4 Жовтня, 2023

4 жовтня 2023 року в рамках заходів, присвячених відзначенню Дня юриста у Київському університеті права НАН України, відбувся суперфінал Всеукраїнського правового VIP-турніру серед здобувачів закладів вищої освіти України.

Перед початком інтелектуальної командної гри, яка проходила у форматі «брейн-рингу», з привітальними словами до учасників звернувся ректор КУП НАН України Юрій Бошицький, який висловив сподівання, що всі учасники будуть задоволені інтелектуальним змаганням та отримають позитивні емоції. Радник ректора Ірина Сопілко побажала командам успіху та пояснила правила гри.

За результатами запеклої інтелектуальної боротьби ІІІ місце між собою розділили команда Українського державного університету імені Михайла Драгоманова «Дівчата поза законом і два імпостори» та команда Донецького державного університету внутрішніх справ «Служити та захищати», ІІ місце − команда Київського університету права НАН України «Діти Феміди». А переможний кубок з рук ректора Юрія Бошицького отримала команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка «Lawyers, але ті що barristers».

За рішенням експертного журі, команда Рівненського інституту Київського університету права НАН України «Правотворці» отримала заохочувальний приз.

Вітаємо команди з Перемогою!