Відділ освіти Стрийської міської ради новий партнер КУП НАНУ по профорієнтації

11 Жовтня, 2020

1

Нещодавно, з метою розбудови регіональних зв’язків та з метою налагодження профорієнтаційних зв’язків КУП НАНУ на 2020-21 навчальний рік, ректор Юрій Бошицький  зустрівся з начальником відділу освіти виконавчого комітету Стрийської міської ради Оксаною Матвіїв.

Мета зустрічі та переговорів – це налагодження контактів з відділом освіти СМР та освітянами міста задля партнерської взаємовигідної співпраці в сфері освіти та профорієнтаційної роботи на вступну компанію у 2021 р.

Оксана Матвіїв розповіла про пріоритетні напрямки роботи відділу освіти, нові освітянські проекти  у м. Стрий, особливості навчання цього року тощо. Обговорили також і питання діяльності шкіл в умовах карантину!

Ректор запропонував співпрацю в сфері освітньої, наукової, культурологічної роботи університету, студентського життя. Домовились про підписання в жовтні-листопаді цього року меморандуму про співпрацю між відділом освіти СМР та Київським університетом НАН України.

Ю.Бошицький обговорив з О.Матвіїв також і можливість поступлення до КУП НАНУ випускників шкіл міста Стрий у 2021 році так і наступних роках.

Ректор передав для відділу освіти як рекламну продукцію про КУП НАНУ, так і комплекти великої юридичної енциклопедії з метою популярізаціі юридичної освіти та науки в регіоні, а також більшого інформування школярів міста про КУП НАНУ.

В переговорах взяв участь також і керівник Міжнародного центру історико-правових досліджень країн Центральної та Східної Європи КУП НАНУ Микола Сулига.

Прес-центр КУП НАНУ