Вікторина до 27-ї річниці Київського університету права НАН України

17 Грудня, 2022

13 грудня 2022 року в Київському університеті права Національної академії наук України відбулася вікторина на тему – «Сторінками історії Київського університету права НАН України».

Проведення заходу з нагоди 27-ї річниці Київського університету права НАН України було організовано доцентом кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Романовою Оленою Миколаївною.

У вікторині прийняли активну участь студенти першого курсу спеціальностей «Право» та «Міжнародне право», змагаючись у двох командах під назвами «Ми – юристи» та «Міжнароднички».

Захід було розпочато зі вступного слова ректора професора Юрія Ладиславовича Бошицького. У своєму вступному слові він привітав студентів і всіх присутніх з річницею університету, побажав першокурсникам успіхів, а також наголосив на тому, що найактивніший з учасників заходу отримає в подарунок ювілейну монету.

Конкурс оцінювало журі у складі завідувача кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін, к.ю.н., доцента Матвєєва Сергія Васильовича та завідувача Наукової бібліотеки Ярошевської Тетяни Юріївни.

Вікторина мала чотири етапи: перший етап – презентація команд, другий – брейн-ринг, третій конкурс – презентація про Київський університет права НАН України. Завершальним етапом вікторини стали питання, які команди підготували одне одному.

В процесі гри учасники демонстрували підготовлені презентації з історії КУП НАНУ, презентували власні команди, шукали відповіді на питання у грі брейн-ринг.

Всі учасники святкової вікторини отримають заохочувальні подарунки. Учасники команди «Міжнароднички» отримають навчальні посібники «Міжнародне публічне право», а команда «Ми – юристи»  навчальні посібники «Підприємницьке право в схемах».

Перемогу у святковій вікторині за кількістю набраних балів отримала команда студентів першого курсу – «Міжнароднички»Вирішальним стало завданням «Чорний ящик» про науковий журнал КУПа «Часопис».

Серед переможців студенти – Савенко Карина, Жаров Гліб, Балашкевич Анна, Собяніна Софія, Лівшун Діана, Гурина Софія, Аль-Мухтаді Живара, Шаль Андрій, Шевчук Анна, Колісник Катерина.

За результатами конкурсів заохочуючий приз отримав студент 1-го курсу Костянтин Бублей, який був визнаний журі найкращим серед гравців команди «Ми  юристи».

За висновком журі найактивнішою та найрезультативнішою на заході була студентка з команди «Міжнароднички»  Савенко Карина. Вона й отримує подарунок від ректора – ювілейну монету.

Щиро вітаємо переможців!

Прес-Центр КУП НАНУ