Вінницьке Вище професійне училище Департаменту поліції охорони – новий партнер КУП НАН України

24 Травня, 2021

Нещодавно ректор КУП НАН України Юрій Бошицький під час робочої поїздки до м. Вінниця з метою профорієнтації, відвідав Вище професійне училище Департаменту поліції охорони та провів переговори з начальником училища, полковником поліції Залізняк Олександром Сергійовичем.

Ректор КУП НАН України та делегація в складі: Ю. Ковальчука – керівника структурного підрозділу КУП НАНУ у м. Вінниця; Ю. Кармазіна  українського політичного діяча, депутата ІІ-го, ІІІ-го, ІV-го та VІ-го скликань, головою ДЕК університету; А. Лінник  головного редактора журналу «KYIV DIPLOMATIC»; В. Литовченко  громадської діячки, Голови Міжнародного фонду культурного співробітництва зустрілись з особовим складом училища та слухачами. Представили КУП НАНУ та особливості навчання в нашому вузі.

Мета зустрічі – це налагодження контактів задля партнерської взаємовигідної співпраці в сфері освіти та профорієнтаційної роботи!

Начальник училища провів екскурсію для делегації КУП НАН України, ознайомив з його матеріально-технічною базою, а також розповів, що крім курсантів в Вінницькому Вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони навчаються студенти за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», ознайомив делегацію Київського університету права НАН України з матеріально-технічною базою та спортивними комплексами.

Зі свого боку Ю. Бошицький розповів про пріоритети наукової, культурологічної роботи університету, студентське життя та унікальні університетські молодіжні проекти та наші музеї! Було обговорено умови підписання угоди про співпрацю між навчальними закладами та напрямки співпраці в освітянській, профорієнтаційній та інших сферах.

Ректор Київського університету права НАН України передав до фонду бібліотеки училища чотири томи фундаментального енциклопедичного видання «Юридична енциклопедія», а також нову рекламну продукцію навчального закладу.

Всі вищевказані перемовини пройшли успішно з взаємною зацікавленістю.

Прес-центр КУП НАНУ