Вінницькі студенти КУП НАН України отримали дипломи

29 Липня, 2021

28 липня відбулось останнє в цьому навчальному році урочисте вручення дипломів випускникам бакалаврату по спеціальності «право» Київського університету права НАН України.

Вручення дипломів – це завжди визначна подія, адже випускний – це підведення підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте визнання результатів їхньої спільної плідної праці. Роки навчання в університеті пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли студентам вручили заповітні дипломи.

Для підняття значимості цієї події та завдяки партнерським відносинам з Вінницькою районною владою, з якою підписано меморандум про співпрацю, церемонія вручення дипломів проходила в актовій залі Вінницької районної державної адміністрації.

В урочистостях взяли участь: Олена Футуймас – заступник голови Вінницької районної державної адміністрації; Юрій Кармазін – політичний діяч, депутат ІІ-го, ІІІ-го, ІV-го та VІ-го скликань, голова ДЕК університету; Юрій Ковальчук – керівник структурного підрозділу КУП НАНУ у м. Вінниця, інші колеги університету та батьки студентів.

На урочистих зборах з вітальною промовою до випускників звернувся ректор КУП НАН України Юрій Бошицький, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті, побажавши їм подальшого яскравого життєвого шляху, зростання та розвитку, енергії, натхнення та наголосив не зупинятись на досягнутому та продовжити навчання на магістерському рівні вже в КУП НАН України в столиці!

Всім випускникам цього року ректор вручив університетські подарунки – книги, юридичні енциклопедії, наші фахові видання, а також диски з класичною музикою. Такі диски університет упорядковує з просвітницькою та культурологічною метою – наші студенти мають бути не тільки хорошими знавцями права, але й висококультурними та ерудованими людьми. На цей раз це були «25 шедеврів класичної музики від КУП НАНУ – чарівний кларнет»!

Емоції переповнювали випускників КУП НАН України. За цей час університет став справжньою Альма-матер для молоді, яку вони згадуватимуть з вдячністю, теплом та піднесенням. За роки навчання кожен став відкрив для себе багато нового, знайшов добрих друзів, наставників і вкотре переконався, що обрав вірний шлях для досягнення успіху – Київський університет права НАН України!

Урочистості з нагоди свята пройшли в теплій невимушеній атмосфері. Хочемо подякувати голову Вінницької РДА – Віталія Урдзіка та його команду за надання зали та сприяння у проведенні на високому рівні цьогорічного випуску бакалаврів КУП НАН України.

Бажаємо Вам, дорогі випускники, впевненості в своїх силах, витримки й наполегливості у досягненні поставленої мети в ім’я процвітання України!

Запрошуємо всіх випускників до подальшого навчання в магістратурі нашого Університету.

Прес-центр КУП НАНУ