Віртуальна книжкова виставка-презентація на тему: «30-річчя Незалежності України в науці та літературі»

16 Серпня, 2021

До 30-ї річниці незалежності України Науковою бібліотекою Київського університету права НАН України спільно з кафедрою загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін була підготовлена віртуальна виставка-презентація на тему: «30-річчя незалежності України в науці та літературі».

На виставці презентовані наукові видання КУП НАН України за останні п’ять років присвячені дослідженню актуальних проблем державотворення та правотворення в Україні. Особливий інтерес становлять колективні монографії науковців університету за участю вчених з Польщі, Угорщини, Німеччини, США, Грузії, Азербайджану та ін.

Окрасою віртуальної виставки стала колекція сучасних літературно-художніх творів з історії становлення та розвитку української державності, яку було зібрано для студентського та викладацького загалу КУП НАН України за останні роки.

Наукова бібліотека КУП НАНУ