Вітаємо команду КУП НАН України із здобуттям Бронзової нагороди на Всеукраїнській студентській олімпіаді з правознавства!

31 Січня, 2024

30 січня 2024 року на базі Юридичного факультету Національного авіаційного університету відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з правознавства.

У фіналі змагання прийняли участь команди із пʼяти провідних закладів вищої освіти: Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Донецького державного університету внутрішніх справ, Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Національного авіаційного університету а також Київського університету права Національної академії наук України.

Київський університет права Національної академії наук України був представлений командою у складі здобувачів вищої освіти ІІ-ІІІ курсів денної форми навчання: Олександри Вілінської, Дарʼї Канівець, Анастасії Скуратовської, Анастасії Жаркової, Владислави Петренко.

Команда КУП НАН України під назвою «Діти Феміди» в ході напруженого, чесного інтелектуального змагання виборола почесне ІІІ місце!

Вітаємо нашу команду із здобуттям Бронзової нагороди!

Прес-Центр КУП НАНУ