Вітаємо нашу студентку ІІІ курсу Олександру Вілінську з перемогою у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт серед молоді!

30 Січня, 2024

КУП НАН України з гордістю повідомляє, що 30 січня 2024 року у блакитній залі УДУ імені Михайла Драгоманова відбулася урочиста церемонія нагородження переможців і призерів ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».

Серед 100 робіт, які надійшли до організаторів конкурсу, 24-х переможних фіналістів, Олександра Вілінська ‒ студентка 3 курсу денної форми навчання Київського університету права НАН України під керівництвом доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Ірини Сопілко виборола переможне І місце за наукову роботу «Проблематика молодіжної політики сучасності»!

Вітаємо нашу студентку та її наукового керівника з заслуженою перемогою!

Прес-Центр КУП НАНУ