Вітаємо переможця фоточеленджу «Я частинка КУП НАН України»!

25 Грудня, 2020

1

Ось і завершився фоточелендж «Я частинка КУП НАН України», який був організований керівництвом Київського університету права НАН України з нагоди 25-річчя вузу. Фотоконкурс стартував 20 листопада 2020 р і тривав близько місяця.

Приємно вразило те, що до участі у фоточеленджі долучилося близько сотні користувачів соціальних мереж. Це були не тільки студенти та викладачі, які навчаються і працюють в університеті сьогодні, а й випускники та співробітники вузу минулих років. Переглядаючи ці фото, наче перегортаєш сторінки історії Київського університету права НАН України. Цей фоточелендж на якусь мить об’єднав всіх кому рідні стіни цього університету.

Переможця фотоконкурсу було визначено за найбільшою кількістю вподобань (лайків) під виставленим фото, зробленим в стінах КУП НАНУ з хештегом #ЯчастинкаКУПНАНУкраїни у соцмережах Facebook та Instagram.

Найбільшу кількість лайків – 281, отримало фото студентки першого курсу КУП НАНУ – Куделі Вікторії, яка є користувачкою соцмережі Instagram.

Вітаємо Куделю Вікторію з перемогою у фоточеленджі. На неї в університеті чекають обіцяні подарунки від ректора!

Прес-центр КУП НАНУ