Вітаємо шановного партнера КУП НАНУ академіка В.В. Лазоришинеця з ювілеєм!

2 Червня, 2022

Колектив Київського університету права Національної академії наук України та радник при дирекції Інституту держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України Юрій Сергійович Шемшученко з нагоди 65-річного Ювілею привітали провідного кардіохірурга України Василя Васильовича Лазоришинеця.

Займаючи посаду директора ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України Василь Васильович гармонійно поєднує у собі мудрість, глибокий інтелект, ввічливе і шанобливе ставлення до людей.

Вагомий внесок його у розвиток серцево-судинної хірургії безцінний. Завдяки великому досвіду та наполегливій праці, відповідальному ставленню до роботи, Він здобув глибоку повагу не тільки на теренах України, а й серед закордонних колег.

Він зробив вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я України, науково обґрунтував створення організаційної моделі надання екстреної та невідкладної кардіохірургічної допомоги. Відомий як один із піонерів створення та становлення школи кардіохірургії новонароджених в Україні.

Високий професіоналізм і величезна працьовитість, чудові ділові та людські якості завжди були спрямовані на досягнення високих результатів наголосив доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії наук України, академік Національної академії правових наук України, Заслужений юрист України Юрій Сергійович Шемшученко.

Шановний Василю Васильовичу, від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, злагоди, добробуту, енергії для нових звершень в ім’я розбудови й процвітання Вашого інституту Національної академії медичних наук України, та вітчизняної медичної науки в цілому!”  привітав ректор КУП НАН України Юрій Ладиславович Бошицький.

Прес-Центр КУП НАНУ