Національна академія наук України Київський університет права

Вітаємо студентство з обранням нової Голови самоврядування!

11 Лютого, 2022

10 лютого в Київському університеті права НАН України відбулась конференція за участі делегатів від кожної групи та членів студентського самоврядування. З цієї нагоди прийшов привітати студентів ректор Юрій Бошицький, який побажав учасникам плідної роботи. Також на заході були присутні представники педагогічного складу Київського університету права НАН України: проректорка з навчально-методичної роботи Катерина Лісова та завідувачка Наукової бібліотеки Тетяна ЯрошевськаНа порядок денний конференції було винесено ряд питань. Зокрема зі звітом про роботу самоврядування в 2021 році виступила екс-Голова студентського парламенту Київського університету права НАН України Аліна Волкова. Учасники конференції висловили свої зауваження щодо покращення подальшої роботи парламенту. 

Відкритим голосуванням делегатів від усіх груп університету було ухвалено нове Положення про студентське самоврядування. «За» новий текст із поправками проголосувало 30 студентів. Висловили свою позицію «проти» троє осіб і утрималися від голосування також троє. 

Основною подією конференції, звісно, стали вибори Голови студентського самоврядування. Голосування відбувалося таємно та відповідно до нового Положення.

Виборчою комісією було засвідчено такі результати: 

Вероніка Козаченко – 20 голосів (69%)

Нікіта Сябро – 7 голосів (24%)

Назар Чумак – 2 голоси (7%)


Вітаємо студентку 3 курсу Вероніку Козаченко з перемогою на виборах Голови студентського самоврядування 2022! А також висловлюємо вдячність усім кандидатам за їхню наполегливість і бажання зробити внесок у студентське життя КУП НАНУ. Сподіваємося на вашу подальшу активність у діяльності самоврядування університету!

Прес-центр КУП НАНУ