Вітаємо Віталія Вихристенка, нового Голову студентського парламенту!

30 Березня, 2023

Адміністрація, педагогічний колектив і студентство вітають Віталія Вихристенка – нового Голову студентського парламенту Київського університету права НАН України!

Студентський актив – це те, що робить університет по-справжньому живим організмом, а не просто місцем проведення занять. Тому ми щасливі повідомити, що команда самоврядування на наступний навчальний рік формується надзвичайно креативна та готова працювати.

Головою студентського парламенту КУП НАНУ став студент третього курсу спеціальності «Міжнародне право» Віталій Вихристенко.

Успіхів і злагодженої співпраці з адміністрацією та здобувачами новому очільнику студентського активу університету!

З повагою,

науково-педагогічний та студентський колективи КУП НАНУ