Національна академія наук України Київський університет права

Вітання колективу КУП НАН України з нагоди Дня Служби безпеки України

25 Березня, 2023

У суботу 25 березня, відзначається професійне свято – День Служби безпеки України, започатковане в 2001 році відповідно до Указу Президента № 193/2001. Саме цього дня у 1992 році Верховна Рада України прийняла закон «Про Службу безпеки України».

Колектив Київського університету права НАН України щиро вітає з професійним святом всіх співробітників та співробітниць СБУ, всіх, хто мають відношення до галузі національної та державної безпеки.

З нагоди професійного свята висловлюємо Вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання Вашого конституційного обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

Ми твердо впевнені, що працівники Служби безпеки України завжди залишатимуться зразком гідності й відданості своєму народові й надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності та справедливості, забезпечуючи територіальну цілісність і суверенітет України

Від щирого серця бажаємо Вам і Вашим родинам добра і щастя, злагоди і міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії, сил, наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі та непохитної віри в перемогу нашої неньки-України!

З повагою,

трудовий колектив КУП НАН України