Національна академія наук України Київський університет права

Вітання з Днем працівників дипломатичної служби України

22 Грудня, 2023

Сьогодні, 22 грудня, в Україні відмічається професійне свято ‒ День працівників дипломатичної служби. Це свято було встановлене Указом Президента України №1639/2005 від 21 листопада 2005 року з урахуванням важливої ролі працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном.

Дата святкування була обрана не випадково: саме 22 грудня 1917 року Уряд Української Народної Республіки створив Генеральний секретаріат міжнародних справ.

Сьогоднішнє професійне свято відзначають українські дипломати та співробітники дипломатичних місій, посольств та консульств країни, саме вони сьогодні стоять на вістрі охорони інтересів України на міжнародній арені, боронячи нашу Батьківщину на дипломатичному фронті.

Колектив КУП НАН України вітає працівників дипломатичної служби України. Саме завдяки вашій самовідданій праці, професіоналізму та патріотизму зовнішньополітичні успіхи стають вагомим внеском у становлення України як сучасної, заможної європейської держави. Нехай ваша почесна місія завжди буде успішною.

У день професійного свята бажаємо вам впевненої Перемоги і мирного неба, здоров’я, дипломатичності в стосунках з близькими та затишного домашнього вогнища.

Колектив КУП НАН України