Національна академія наук України Київський університет права

Вітання з Днем Сухопутних військ Збройних Сил України

12 Грудня, 2023

День Сухопутних військ Збройних Сил України

Сьогодні, 12 грудня 2023 року, в Україні відзначається День Сухопутних військ Збройних Сил України ‒ важлива щорічна подія, на знак вшанування вагомого внеску Сухопутних військ у забезпечення обороноздатності нашої Батьківщини.

Сухопутні війська є найчисельнішим видом військ Збройних Сил України і складаються з механізованих, танкових, ракетних військ, артилерії, армійської авіації, частин протиповітряної оборони та спеціальних військ, внаслідок чого, Сухопутні війська ЗСУ є головним носієм бойової могутності української держави, що протистоїть збройній агресії московитських загарбників проти нашої країни.

Сьогоднішній день ‒ це день національної гордості та пам’яті. Ця дата не лише відзначає силу і стійкість українських Сухопутних військ, але й є нагадуванням про жертви, принесені цими хоробрими та незламними синами та доньками України. Їх відданість захисту суверенітету і територіальної цілісності України є свідченням їхнього патріотизму та служіння українському народові задля забезпечення миру і безпеки не тільки українців, але й усього людства.

Сьогодні ми висловлюємо щирі сердечні вітання військовослужбовцям Сухопутних військ Збройних Сил України, визнаючи їхню непохитну відданість і жертовність, зичимо їм міцного здоров’я, незламності духу, непохитної віри в нашу перемогу. Також сьогодні ми згадуємо і вшановуємо відданих синів та доньок України, які поклали своє життя за кожного з нас, за свободу, незалежність і мирне майбутнє України. Слава Україні! Героям слава!!!

Колектив КУП НАН України