Візит Альони Назаренко − директора Благодійної організації “Благодійний фонд “Всеукраїнська волонтерська спільнота “Для українців” до КУП НАН України в рамках співпраці по меморандуму

15 Лютого, 2024

14 лютого 2024 року відбулася чергова зустріч ректора Київського університету права Національної академії наук України Юрія Бошицького з директором Благодійної організації “Благодійний фонд “Всеукраїнська волонтерська спільнота “Для українців” Альоною Назаренко. Під час зустрічі проводилось обговорення та затвердження плану спільних дій в поточному 2024 році згідно положень діючого меморандуму про співпрацю.

Варто зазначити, що також відбулося обговорення керівниками спільних можливостей для проведення в поточному році партнерських заходів у сфері освітньої правничої діяльності, культурно-просвітницьких заходів присвячених правничій тематиці сьогодення, популяризації юридичної освіти та правничій допомозі тимчасово переміщеним особам, дітям, сім’ям загиблих українських воїнів, які потерпіли від збройної агресії, дитячим лікарням, вихованцям інтернатів, дитячих будинків та прийомних сімей та в першу чергу військовим Збройних Сил України.

Директор Благодійної організації “Благодійний фонд “Всеукраїнська волонтерська спільнота “Для українців” – Альона Назаренко відзначила, що благодійна організація тісно співпрацює з юридичною клінікою “Фенікс”, як структурним підрозділом Київського університету права Національної академії наук України для повноцінного та повного забезпечення отримання громадянами правничої допомоги, а саме: допомоги тимчасово переміщеним особам, надання правничих консультацій військовим ЗСУ та роз’яснень особам, які потребують безоплатної правової допомоги, забезпечення доступу до правосуддя (особливо це потрібно в наш час для тимчасово переміщених осіб – людей поважного віку, людей з обмеженими можливостями та дітей, вихованцям інтернатів, дитячих будинків та прийомних сімей).

Ректор Київського університету права Національної академії наук України – Юрій Бошицький підтвердив, що такі зустрічі керівників сьогодні є цінними та корисними і дозволяють ефективно сприяти захисту конституційних прав і свобод громадян України, забезпечувати їх  правничою підтримкою в період дії воєнного стану в Україні.

В ході зустрічі відбувся обмін подарунками як від університету так і від благодійної організації. Альона Назаренко – директор Благодійної організації “Благодійний фонд “Всеукраїнська волонтерська спільнота “Для українців”  подарувала прапор України, як символ єдності Українського народу, віри в Збройні Сили України та нашу Перемогу. Також було передано лист-подяку членам трудовому колективу та ректору Київського університету права Національної академії наук України Юрію Бошицькому за плідну співпрацю та правничу підтримку.  Особливим є подарунок для університету – виготовлена власноруч дітьми з жовто-блакитної пряжі лялька-мотанка, яка у великих кількостях передається нашим захисникам на фронт як оберіг, як частинка дитячої любові, як джерело сили для воїна. Від університету ректор Юрій Бошицький подарував перекидний настінний календар  з символікою університету, друковані матеріали та запевнив про подальше надання правничої допомоги Благодійній організації “Благодійний фонд “Всеукраїнська волонтерська спільнота “Для українців” та подальший розвиток взаємовідносин.

Очевидно, що Благодійна організація “Благодійний фонд “Всеукраїнська волонтерська спільнота “Для українців” активно допомагає військовим Збройних Сил України та всім українцям по всій території України, а університет допомагає зі свого боку.

Проведена зустріч тільки посилює спільні можливості для захисту конституційних прав та свобод громадян України Київським університетом права Національної академії наук України, трудовий колектив якого завжди відкритий та готовий до співпраці!

Прес-Центр КУП НАНУ