Візит Делегації з Нішського університету (Сербія) до Київського університету права Національної академії наук України

12 Жовтня, 2009

На запрошення ректора Київського університету права Національної академії наук України Ю.Л. Бошицького, в рамках договору про наукове співробітництво, 12 жовтня 2009 року до університету прибула Делегація з Нішського університету (Сербія) в складі: професор, доктор, декан юридичного факультету Невена Петрушіч (Nevena Petrusic); професор, доктор, заступник декана з наукової роботи Ірена Пеіч (Irena Pejic); доцент, доктор, заступник декана з фінансових питань Горан Обрадовіч (Goran Obradovic); професор, доктор Олександр Чіріч (Aleksandar Ciric).

Предметом візиту стало обговорення спільних проектів в науково-дослідній сфері (вибір спільної науково-дослідної теми; проведення спільних наукових та практичних конференцій, семінарів, круглих столів; спільне видання юридичної літератури); в сфері освітньої діяльності (сприяння обміну студентами та залучення викладачів вищої кваліфікації для забезпечення навчального процесу; обмін досвідом стосовно вдосконалення національного науково-освітнього процесу і впровадження прогресивних методів навчання студентів в сфері юриспруденції); обговорення інших видів спільної діяльності, що не суперечать Законодавству Сторін.

На час візиту заплановано проведення майстер-класу зі студентами вузу деканом юридичного факультету Невени Петрушіч (Nevena Petrusic) на тему «Внесудебное разрешение гражданских споров в республике Сербия».