Візит до КУП НАН України абітурієнтів спеціалізованої школи №304 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва

22 Лютого, 2024

22 лютого 2024 року в рамках проведення профорієнтаційних заходів до Київського університету права НАН України завітали абітурієнти спеціалізованої школи №304 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва. Цей візит став можливим завдяки активної участі проректора з адміністративних питань КУП НАН України Анатолія МАРКЕВИЧА.

У стінах Київського університету права НАН України на наших гостей чекала насичена культурно-пізнавальна програма. Завідувач кафедри кримінального права та процесу Валерій АНДРУСІВ провів для відвідувачів екскурсію музеями КУП НАН України, ознайомив їх з будівлею та територією університету.

Теплий прийом чекав на молодих людей у науковій бібліотеці КУП НАН України, де завідувачка бібліотеки Тетяна ЯРОШЕВСЬКА, ознайомила їх з приміщенням читального залу та книжковими фондами бібліотеки а також з рідкісними фоліантами з цих фондів.

Зустріч проходила в теплій дружній обстановці проректор з навчально-методичної роботи Олена АНТОНОВА ознайомила учнів з інформацією, що відома на теперішній час, щодо вступної кампанії 2024/2025 навчального року, а також побажала їм зробити правильний вибір при обранні ними своєї майбутньої професії.

Відомості про діяльність кафедр університету були детально розкриті завідувачем кафедри кримінального права та процесу Валерієм АНДРУСІВИМ, завідувачем кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Сергієм МАТВЄЄВИМ. Доповіді науково-педагогічних працівників університету супроводжувалися демонстрацією відеоматеріалів про КУП НАН України.

За сприяння ректора КУП НАН України Юрія БОШИЦЬКОГО, в дар для бібліотеки спеціалізованої школи №304 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва була передана фахова юридична література.

Після насиченого подіями дня на наших гостей зі спеціалізованої школи №304 з поглибленим вивченням інформаційних технологій чекало чаювання зі смаколиками у столовій університету.

Кожен гість отримав від керівництва КУП НАН України пам’ятний подарунок. Закінчився візит спільною фотосесією з адміністрацією КУП НАН України.

Київський університет права НАН України радо чекає на нових гостей у своїх стінах!

Прес-Центр КУП НАНУ