Візит до КУП НАНУ представників Європейського інституту безперервної освіти (EIDV, Slovakia)

10 Серпня, 2023

Київський університет права НАН України відвідали почесні гості − доктор філософії, Президент Європейського інституту безперервної освіти, засновник наукового журналу «European Science − Europska Veda» (Словацька Республіка) Йозеф Затько та кандидат політичних наук, доцент, Віцепрезидент Європейського інституту безперервної освіти (EIDV), секретар наукового журналу «European Science − Europska Veda» Тетяна  Букорос.

На зустрічі з ректором університету професором Юрієм Бошицьким гості остаточно обговорили технічні питання видання номеру наукового журналу «European Science − Europska Veda», присвяченого історії розвитку та науковим здобуткам Київського університету права НАН України. Домовились про терміни видання журналу та подальшу плідну співпрацю у сфері науки, культури та освіти.

Крім того, пан Йозеф був уповноважений керівництвом Львівського університету бізнесу та права передати ректору ювілейні марки, які були видані до 20-річчя створення університету.

Прес-Центр КУП НАНУ