Візит ректора до Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка Уманської районної ради Черкаської області

21 Червня, 2021

Ректор відвідав Родниківську ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка Уманської районної ради Черкаської області та провів переговори з її директором – пані Олександрою Слупіцькою.

Під час зустрічі О. Слупіцька детально розповіла про навчальний заклад та провела відповідну екскурсію по школі. Розповіла, що в школі навчаються понад 287 учнів у 17 класах, функціонують 9 предметних кабінетів, майстерня, спортзал. Діють бібліотека, їдальня, медичний кабінет, столярний цех з трудового навчання, спортивний зал. Матеріальна база школи відповідає усім вимогам сучасної освіти. Всі кабінети комп’ютеризовані, наявні мультимедійні дошки, кабінет англійської мови оснащений, як лінгафонний клас. Діти охоплені гуртковою роботою. Наразі Родниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка є одним із найкращих та найсучасніших навчальних закладів Уманщини та й усієї Черкащини.

Були обговорені питання про співробітництво в освітянській та профорієнтаційній сфері. Обговорили і основні напрями співпраці. Це проведення та організації взаємовигідної партнерської роботи. Зокрема, запровадження в цій школі періодичних лекцій співробітниками КУП НАНУ для школярів старших класів з метою поширення серед них правових знань, популяризації юридичної освіти і науки.

В рамках співпраці між установами, Ю. Бошицький запропонував можливість для викладачів та учнів школи брати участь у відкритих лекціях, майстер-класах провідних вітчизняних та іноземних фахівців в галузі права, участь у наукових конкурсах КУП НАНУ для абітурієнтів, обмін інформацією про науково-дослідні та освітні проєкти в сфері права, які проводяться в Україні та за її межами.

Домовились також залучати випускників даної школи до днів відкритих дверей КУП НАНУ в онлайн режимі.

На завершення, ректор КУП НАНУ запропонував допомогу в поповненні книжкового фонду бібліотеки школи літературою гуманітарного спрямування КУП НАНУ, а також подарував нову рекламну продукцію КУП НАНУ. Всі вищевказані перемовини пройшли успішно з взаємною зацікавленістю. У зустрічі також взяла участь Світлана Янушка – завідувач відділу організаційно-кадрової роботи та діловодства.

Прес-центр КУП НАНУ