Візит ректора КУП НАН України до закладу загальної середньої освіти «Корецький ліцей» Корецької міської ради

24 Січня, 2022

Нещодавно ректор КУП НАН України відвідав ЗЗСО «Корецький ліцей» та провів переговори з її директором – пані Людмилою Даниш.

Під час зустрічі Л. Даниш детально розповіла про навчальний заклад та провела відповідну екскурсію по ліцею. Зазначила, що в даному закладі діють педагогічна виставка, проблемні семінари з питань інноваційних підходів до навчання та виховання в сучасних умовах, працюють творчі групи вчителів, учнівське наукове товариство. Проводяться круглі столи та конференції. Щоб сформувати і розвинути найкращі якості особистості громадянина  громадянську свідомість, мужність, відповідальність, порядність, щирість, гуманність – кафедра класних керівників Корецького НВК спільно з психологом розробила і впроваджує творчі проєкти виховної роботи з учнями: «Громадянин України», «Лідер», «Родина», «Національна культура», «Духовність», «Моральна культура», «Колектив», «Соціум», «Екологія природи – екологія душі». Кожен класний колектив ліцею і класний керівник працюють над їх реалізацією.

В свою чергу, Ю. Бошицький окреслив основні вектори діяльності КУП НАН України та його структурних підрозділів, відзначив важливу роль закладу в формуванні гуманітарного і соціального капіталу регіону, адже його науково-педагогічний колектив та студентство завжди були і є діяльною частиною громади, організаторами та активними учасниками ініціатив і проєктів, спрямованих на розвиток міста та області. Розповів про пріоритети та освітню, наукову, культурологічну роботу університету, студентське життя, унікальні університетські молодіжні проєкти та запросив школярів до наших музеїв!

Були обговорені питання про співробітництво в освітянській та профорієнтаційній сферах. Зокрема, запровадження в цьому ліцеї періодичних лекцій співробітниками КУП НАНУ для ліцеїстів з метою поширення серед них правових знань, популяризації юридичної освіти і науки; питання щодо навчання випускників школи в Київському університеті права НАН України та інші напрямки співпраці. Домовились також залучати випускників даного ліцею до днів відкритих дверей КУП НАНУ в онлайн режимі.

Ректор в рамках університетського проєкту щодо популяризації юридичної науки в регіонах презентував Людмилі Даниш рекламну продукцію університету та наукові видання. Зустріч, яка пройшла в надзвичайно теплій та невимушеній обстановці, дає сподівання на взаємовигідну співпрацю в майбутньому.

Прес-центр КУП НАНУ