Візит ректора КУП НАНУ та делегації з Німеччини до Київської Духовної Академії та семінарії

28 Грудня, 2012

26 грудня 2012 року за сприянням ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л. Бошицького відбулася зустріч професора Регенсбургського університету, завідувача кафедрою конституційного права освітньої програми ім. Жана Моне Арнольда Райнера з керуючим справами Української Православної Церкви, ректором Київської Духовної Академії та семінаріїархієпископом Бориспільським Антонієм.

На зустрічі  обговорювались питання стосовно  перспективи розвитку співпраці в різних сферах українсько-німецьких відносин.
     По завершенню переговорів  архієпископ Антоній презентував гостям останні видання Київської духовної академії.