Візит ректора КУП НАНУ в місто Козятин на Вінниччині

23 Лютого, 2024

20 лютого 2024 року на запрошення Хмільницької районної державної адміністрації ректор Київського університету права НАНУ Юрій Бошицький відвідав Вінниччину з робочим візитом. Під час перебування в місті Козятин ректор разом з головою Хмільницької районної державної адміністрації Вінницької області Богданом Кузнецом, його заступником Олександром Пузирем, першим заступником начальника комунального підприємства «Муніципальна варта» Вінницької міської ради Олександром Манзюком та керівником Вінницького науково-консультативного центру Юрієм Ковальчуком взяв участь у вшануванні пам’яті Героя Небесної Сотні та полеглих захисників України.

З метою налагодження нових партнерських відносин з навчальними закладами, ректор в супроводжені вищевказаних керівників, відвідав державний професійно-технічний навчальний заклад «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту”, де відбулася зустріч з директором Андрієм Стецюком, викладачами та багаточисельною аудиторією студентів. У своїй промові перед присутніми, у великій залі коледжу, Юрій Бошицький розповів про історію розвитку та становлення університету права, матеріально-технічну базу, кадровий потенціал та перспективи розвитку, а також наголосив на тому, що випускники навчального закладу можуть продовжувати здобувати вищу юридичну освіту у КУП НАНУ і в майбутньому працювати, в тому числі, юристами в сфері залізничного транспорту.

На завершення візиту директор державного професійно-технічного навчального закладу «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту” ознайомив гостей з матеріально-технічною базою Козятинського МВПУЗТ та роботами місцевого художника.

Вищевказаний візит надає нові можливості співпраці КУП НАНУ та державного професійно-технічного навчального закладу «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту”.

З метою популяризації юридичної освіти ректор передав бібліотеці училища юридичну літератури в рамках нового спільного проекту КУП НАН України та столичним видавництвом «ЮРІНКОМІНТЕР», директором якого є доктор юридичних наук, професор Віктор Ковальський. Даний проект має назву – «Популяризація юридичної освіти та професії в колах учнівської молоді України».

Прес-Центр КУП НАНУ