ВПЕВНЕНИЙ ПОСТУП МОЛОДИХ УЧЕНИХ КУП НАН УКРАЇНИ У НАУЦІ

4 Грудня, 2023

1 грудня студенти Київського університету права НАН України взяли участь у ІХ Всеукраїнській науковій конференції молодих учених «Актуальні питання адміністративного права та процесу», організатором якої виступив Донецький державний університет внутрішніх справ. Участь у конференції брали представники з вісімнадцяти закладів вищої освіти України.

Київський університет права НАН України під науковим керівництвом радника ректора, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Ірини Сопілко представляли студенти 1 курсу спеціальності 081 «Право»: Андрійчук Яна з доповіддю «Актуальні проблеми адміністративного права та адміністративного судочинства», Маринич Наталія з доповіддю «Актуальні питання діяльності Національної поліції», Петренко Владислава з доповіддю «Проблеми адміністративного права в умовах воєнного стану», Родіна Ольга з доповіддю «Щодо проблеми забезпечення прав громадян у діяльності Національної поліції України в умовах воєнного стану».

Учасники конференції обговорили актуальні питання адміністративного права та процесу, інституту адміністративної відповідальності, питання забезпечення публічної безпеки і порядку, реалізації прав людини в умовах воєнного стану.

Такі заходи є платформою для розвитку зв’язків між молодими вченими, які в подальшому стимулюють їх професійну діяльність, підтримують наукові розробки і дослідження, налагоджують діалог між зацікавленими суб’єктами.

Прес-Центр КУП НАНУ