Вручення дипломів магістра випускникам факультету міжнародних відносин КУП НАНУ

27 Лютого, 2014

27 лютого 2014 року у Київському університеті права Національної академії наук України відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрів випускникам факультету міжнародних відносин. В Університеті вручення дипломів магістрам – визначна подія. Адже випускний – це остаточне підбиття підсумків  роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці. Півтора роки навчання в магістратурі пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли 7 магістрантам вручили заповітні дипломи.

Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.

На урочистих зборах з вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету, професор, Заслужений юрист України, заступник голови Союзу юристів України Ю.Л. Бошицький, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті. «У цей радісний день щиросердечно вітаю Вас з успішним закінченням рідного для нас університету. Хай доля щедро дарує Вам, дорогі друзі, плідну працю, творче натхнення й невичерпну енергію для здійснення задуманого й омріяного. Хай впевненість у собі стане запорукою Вашого успіху, додасть наснаги для написання нових сторінок історії Вашого життя, історії Вашої родини, історії  нашого університет. Саме від вас тепер залежить майбутнє нашої держави, її престиж і визнання на міжнародній арені», – зауважив ректор.

Щирі слова привітання пролунали від декана факультету міжнародних відносин, кандидата юридичних наук, доцента М.О.Дей. Вона привітала випускників з початком нового етапу їх життя та побажала їм успішної кар’єри, міцного здоров’я та  реалізації планів і задумів. На останок додала, що сьогодні перед вами відкриваються нові життєві обрії. Нехай вони будуть ясними, і нехай диплом випускника факультету міжнародних відносин Київського університету права НАН України залишається для вас не просто документом про вищу освіту, але й надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості і знаком приналежності до багатотисячної родини КУП НАНУ.

З вітальним словом до випускників звернувся також к.ю.н., доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Нипорко Ю.І., побажавши, щоб ці роки залишились гарним спогадом в їхніх серцях, а на майбутнє — створити гарні сім’ї, не зупинятися на досягнутому, поповнювати свої знання і пам’ятати, що головне у житті — залишатися людиною.

Від імені випускників подякували керівництву та викладачам за їх святу, подвижницьку місію, неоціненний вклад у підготовку талановитих фахівців, прищеплення жаги до знань випускниця Київського університету права НАН України Большакової К.Г.

Наказ по університету  про присвоєння студентам кваліфікації «Юрист-міжнародник» та відрахування їх зі складу студентів VІ курсу факультету міжнародних відносин оголосила декан факультету міжнародних відносин Дей М.О.

Дипломи магістра  вручено випускникам під щирі оплески присутніх.

Шановні випускники! Вітаємо вас з отриманням дипломів!

Пам’ятайте свою Alma Mater, у стінах якої ви провели кращі роки студентського життя!

Не зупиняйтеся на досягнутому