Вручення дипломів випускникам Київського університету права Національної академії наук України на Закарпатті

19 Червня, 2014

Вручення дипломів – це завжди приємна подія, як для випускників, так і для всього професорсько-викладацького складу.  Днями урочиста церемонія вручення дипломів відбулася для випускників-правників Ужгородського інституту Київського університету права Національної академії наук України.
Київський університет права здійснює освітню діяльність в Ужгороді з 2002р. та надає можливість закарпатцям отримувати якісну вищу юридичну освіту не залишаючи рідного краю зі значно меншими витратами, ніж у Києві. За цей період для Закарпатської області університетом було підготовлено близько 1300 фахівців у сфері юриспруденції. Цього року за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «спеціаліст» отримали дипломи 54 випускника. Урочисту церемонію з нагоди вручення дипломів провів ректор Київського університету права, Заслужений юрист України, професор Бошицький Ю.Л.  Почесними гостями церемонії були перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Сербайло А.А., голова Закарпатського окружного адміністративного суду Шешеня О.М., директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Кляп М.І.

Вітаючи випускників з завершенням навчання, ректор Ю.Бошицкий підкреслив, що наразі Україна переживає нелегкий час, а перед юристами постають складні завдання, ефективне вирішення яких надає можливість реалізувати не тільки суспільно корисні проекти та ініціативи, але й впливати на розвиток країни в цілому. «Процес переосмислення понять людських ресурсів, ступеня компетентності працівника, його готовності до праці в сучасних умовах накладає сьогодні підвищену відповідальність на Вас, шановні випускники!» – зауважив  ректор. Також у своїй промові ректор висловив щиру подяку за всебічну підтримку з боку Закарпатської обласної державної адміністрації та наголосив на необхідності співпраці університету з юристами-практиками – представниками судових та правоохоронних органів, адже підготовка висококваліфікованих юристів вимагає  тісного поєднання теорії та практики!
Перший заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Сербайло А.А. привітав випускників з тим, що сьогодні вони отримали соціально впливову та престижну професію, та побажав їм наполегливості й натхнення при виконанні своїх обов’язків.  Голова Закарпатського окружного адміністративного суду Шешеня О.М. у своїй промові наголосив на зростаючій ролі українського правництва та звернувся до випускників із закликом не забувати про свою відповідальність при становленні України як правової держави та утвердження в ній дії верховенства права. Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Кляп М.І. побажала випускникам стати успішними людьми, цікавого, повноводного життя, мудрих і далекоглядних рішень, високих професійних досягнень. До привітань випускникам приєдналася  також проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Левківська Г.П. та директор Ужгородського інституту Ващук О.М.

З нагоди завершення навчального року керівництвом університету традиційно були відзначені кращі викладачі – Ващук О.М., Олексик Х.М.,  Грін О.О., Волощук М.Г., Менджул М.В. Пащук Г.Я., яких було нагороджено листами подяки та подарунковим виданням «Україна: історія великого народу». Також нагороди (почесні грамоти та компакт диски з класичною музикою) спіткали й кращих випускників – Делятинчук Г., Гопак Н., Кабацій Н.

По завершенню урочистої церемонії відбулася робоча зустріч завідувача відділу дистанційного навчання Риндюк В.І. зі студентами Ужгородського інституту, під час якої Віра Іванівна розповіла про нові можливості та перспективи використання дистанційних технологій у навчальному процесі.