Вручення дипломiв випускникам вiддiлення перепiдготовки Навчально-консультативного центру м. Ужгород

22 Січня, 2009

Урочиста церемонія вручення дипломів випускникам відділення перепідготовки (НКЦ м. Ужгород) відбулася в м. Ужгороді. У своєму вітальному слові ректор Київського університету права НАН України, професор Бошицький Ю. Л. побажав випускникам стати кращими юристами на Закарпатті, не поривати зв’язків з університетом, а в разі потреби звертатися за порадами та консультаціями., адже справжній1 правник повинен учитися щодня, навіть після закінчення навчання.

На церемонії вручення були присутні викладачі НКЦ та гості, серед них – ректор Закарпатського державного університету проф.. Ващук Ф. Г., який підкреслив, що перевагою отриманих сьогодні дипломів є те, що Київський університет права – єдиний академічний вишу у системі юридичної освіти нашої держави. «Саме це визначило пріоритетні напрямки нашої співпраці, яка триває вже понад 7 років, – зауважив Ф. Ващук. – Результатом спільної освітньої діяльності стала можливість отримання закарпатцями якісної юридичної освіти зі значно меншими витратами, ніж у столиці». До привітань випускникам приєдналися також провідні викладачі НКЦ: професор Ухаль А. М., доценти Трачук П. А. та Олексик Х. М., а також директор НКЦ, доцент Ващук О. М.