Випускники Київського університету права НАН України отримали дипломи

15 Липня, 2022

15 липня 2022 року відбулось урочисте вручення дипломів Київського університету права НАН України магістрам спеціальності «Право» та бакалаврам і магістрам спеціальності «Міжнародне право».

Середина літа для студентського та викладацького колективу університету завжди була сповнена яскравими емоціями: щирими привітаннями від викладачів і наставників, теплими дружніми обіймами випускників, сльозами радості й гіркотою прощавань.

Сьогодні дипломи про набуття вищої освіти отримали 80 юристів-бакаларів, 20 магістрів та 11 бакалаврів спеціальності «Міжнародне право», 15 з них – дипломи з відзнакою. Незважаючи на суворі обставини сьогодення, на російську агресію, на війну, яка набула небаченої жорстокості з боку загарбників, урочистості відбулися на високому рівні.

Ректор Київського університету права НАН України професор Юрій Бошицький, вітаючи випускників зазначив, що вручення дипломів – це свято всього колективу університету, випускників, їх батьків і рідних. Вітаючи випускників з цією видатної віхою життя від імені адміністрації університету, побажав кожному знайти себе в юридичній професії після завершення навчання, стати висококваліфікованими юристами, а також запросив випускників-бакалаврів до магістратури КУП НАНУ, а магістрів – продовжити навчання в аспірантурі. Випускники завжди можуть розраховувати на допомогу з боку керівництва та викладачів університету, які готові сприяти професійній та науковій діяльності.

«Юридична професія,  зауважив Юрій Ладиславович, дає великі преференції, це – елітна престижна професія та можливості реалізувати себе, а успішно розпочати професійну діяльність вам допоможуть знання, уміння та навички, набуті у стінах нашого університету».

Кращі випускники цього року отримали також подяки та грамоти університету. Новелою цього року була грамота ректора, якою було нагороджено 5 випускників за активну громадську роботу. Також випускники цього року отримали фахову літературу від давнього партнера КУП НАН України – провідної юридичної компанії «САЛКОМ», її Президент професор Євген Кубко останні роки сприяє в працевлаштування наших випускників.

Слова вітання також висловили викладачі університету: завідувач кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін Сергій Матвеєв, викладач КУП НАНУ, доктор юридичних наук Олександр Бригинець, голова Ради трудового колективу, доцент кафедридержавно-правових та галузевих правових дисциплін Дмитро Шкребець, завідувачка аспірантури Раїса Перелигіна, доцент кафедри кримінального права і процесу Наталія Веселовська, юрист Київського університету права НАН України Анатолій Маркевич.

Адміністрація КУП НАНУ, науково-педагогічний колектив та всі співробітники університету НАНУ доєднуються до теплих слів привітань і бажають цьогорічним випускникам університету в першу чергу – перемоги у війні, миру, здоров’я, мудрих рішень і дій та високих професійних досягнень.

Прес-Центр КУП НАНУ