Національна академія наук України Київський університет права

Випускники Київського університету права НАН України отримали дипломи

15 Липня, 2022

15 липня 2022 року відбулось урочисте вручення дипломів Київського університету права НАН України магістрам спеціальності «Право» та бакалаврам і магістрам спеціальності «Міжнародне право».

Середина літа для студентського та викладацького колективу університету завжди була сповнена яскравими емоціями: щирими привітаннями від викладачів і наставників, теплими дружніми обіймами випускників, сльозами радості й гіркотою прощавань.

  Сьогодні дипломи про набуття вищої освіти отримали 80 юристів-бакаларів, 20 магістрів та 11 бакалаврів спеціальності «Міжнародне право», 15 з них – дипломи з відзнакою. Незважаючи на суворі обставини сьогодення, на російську агресію, на війну, яка набула небаченої жорстокості з боку загарбників, урочистості відбулися на високому рівні.

Ректор Київського університету права НАН України професор Юрій Бошицький, вітаючи випускників зазначив, що вручення дипломів – це свято всього колективу університету, випускників, їх батьків і рідних. Вітаючи випускників з цією видатної віхою життя від імені адміністрації університету, побажав кожному знайти себе в юридичній професії після завершення навчання, стати висококваліфікованими юристами, а також запросив випускників-бакалаврів до магістратури КУП НАНУ, а магістрів – продовжити навчання в аспірантурі. Випускники завжди можуть розраховувати на допомогу з боку керівництва та викладачів університету, які готові сприяти професійній та науковій діяльності.

«Юридична професія,  зауважив Юрій Ладиславович, дає великі преференції, це – елітна престижна професія та можливості реалізувати себе, а успішно розпочати професійну діяльність вам допоможуть знання, уміння та навички, набуті у стінах нашого університету».

Кращі випускники цього року отримали також подяки та грамоти університету. Новелою цього року була грамота ректора, якою було нагороджено 5 випускників за активну громадську роботу. Також випускники цього року отримали фахову літературу від давнього партнера КУП НАН України – провідної юридичної компанії «САЛКОМ», її Президент професор Євген Кубко останні роки сприяє в працевлаштування наших випускників.

Слова вітання також висловили викладачі університету: завідувач кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін Сергій Матвеєв, викладач КУП НАНУ, доктор юридичних наук Олександр Бригинець, голова Ради трудового колективу, доцент кафедридержавно-правових та галузевих правових дисциплін Дмитро Шкребець, завідувачка аспірантури Раїса Перелигіна, доцент кафедри кримінального права і процесу Наталія Веселовська, юрист Київського університету права НАН України Анатолій Маркевич.

Адміністрація КУП НАНУ, науково-педагогічний колектив та всі співробітники університету НАНУ доєднуються до теплих слів привітань і бажають цьогорічним випускникам університету в першу чергу – перемоги у війні, миру, здоров’я, мудрих рішень і дій та високих професійних досягнень.

Прес-Центр КУП НАНУ