16 Квітня, 2024

Вишгородський районний суд Київської області запрошує студентів юридичних факультетів для працевлаштування на державну службу на наступні посади:

• секретаря судового засідання;
  • секретаря суду.

Вакансії: Секретар суду (канцелярія)

Ваша робота буде полягати у забезпеченні виконання на належному рівні обліково-статистичної роботи суду з питань обліку та реєстрації судових справ та матеріалів, звернення судових рішень до виконання, передавання судових справ та матеріалів до архіву суду.

Основні обов’язки:

• ведення первинного обліку судових справ та матеріалів;
  • забезпечення зберігання судових справ та інших матеріалів
  • проведення роботи з оформлення звернення судових рішень до виконання;
  • проведення перевірки відповідності документів у судових справах опису справи;
  • формування статистичних звітів про результати розгляду судових справ та матеріалів;
  • здійснювати підготовку до передачі та передачу до архіву суду судових справ та матеріалів за минулі роки, провадження у яких закінчено;
  • здійснювати видачу копій судових рішень, виконавчих листів, інших документів по судовим справам, які зберігаються в канцелярії суду, та судових справ для ознайомлення учасникам судового процесу відповідно до встановленого порядку;
  • виконує відповідні дії користувача в автоматизованій системі документообігу суду.

Вакансія: Секретар судових засідань.

Як секретар судових засідань у Вишгородському районному суді, ви будете відповідальним за забезпечення ефективного та безперебійного проведення судових засідань.

Ваші обов’язки будуть включати:

• Підготовка судових документів, включаючи протоколи судових засідань, виклики/повістки/повідомлення та інші важливі документи.
  • Забезпечення належного оформлення та зберігання судової справи та забезпечення наявності всіх необхідних матеріалів для засідань.
  • Підготовка та розсилка копій рішень суду;
  • Координація роботи з іншими учасниками судового процесу;
  • Забезпечення збереження та конфіденційності судових документів та інформації.

Ми готові надати можливість набути досвіду роботи для студентів з незакінченою вищою юридичною освітою. Ви отримаєте цінний досвід роботи в судовій системі та можливість навчатися від професіоналів.

За додатковою інформацією просимо звертатися до Вишгородського районного суду Київської області за адресою: м. Вишгород, вул. Кургузова, 7 або за номером телефону: (067)960-82-81 Леся Леонідівна (Керівник апарату суду).