Національна академія наук України Київський університет права

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

6 Грудня, 2023

Шановні студенти, аспіранти,

викладачі та співробітники

Київського університету права НАН України!

                     Щиро вітаю вас зі святом – Днем Збройних Сил України!

     Сьогодні, 6 грудня, українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День збройних сил України. Щодня тисячі бійців ЗСУ захищають країну на передовій, охороняють її кордони на землі, у воді та в повітрі.   

    В цей день ми вітаємо тих, хто має відношення до надзвичайно важливої сфери діяльності – Збройних сил України, об’єднання всіх військовослужбовців, які захищають територіальну цілісність нашої держави, забезпечують захист суверенітету України та безпеку громадян.                                                             

  Мужність, честь, сила та відвага – найкращі риси військових, які склали присягу. У цей святковий день хочу побажати тим, хто захищає нашу країну – спокійного мирного неба над головою, мужності, сил і міцного здоров’я!

  Висловлюємо вам щиру подяку за героїчне виконання військового обов’язку, мужність і рішучість на полі бою.  Схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну.

    А всім нам бажаю миру та спокою на українській землі! Нехай оптимізм та гарний настрій завжди крокують поряд. Благополуччя та процвітання нашій державі!                    

З повагою, ректор КУП НАН України

Юрій Бошицький