З нагоди відзначення 26-ї річниці Конституції України В КУП НАНУ відбувся науково-практичний семінар

1 Липня, 2022

29 червня 2022 р. в КУП НАН України відбувся науково-практичний семінар для студентів присвячений 26-й річниці Конституції України, організатором якого виступила в.о. завідувача кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін Толкачова Ірина Анатоліївна.

У даному заході взяли участь здобувачі вищої освіти денної форми навчання спеціальності «Право», які підготували змістовні доповіді та презентації.

Під час роботи науково-практичного семінару відбулась жвава дискусія, студенти висловлювали власні погляди та позиції. Серед питань, які викликали найбільші дискусії були проблеми забезпечення основних прав і свобод людини в умовах воєнного стану, складнощі конституційного процесу в Україні, доцільність внесення змін та поправок до Основного Закону.

По закінченню роботи науково-практичного семінару підведено підсумки.

Прес-Центр КУП НАНУ