За сприяння КУП НАН України у музеї меморіального комплексу «Борцям за волю України» відбулась презентація виставки живопису «Динаміка весни»

25 Квітня, 2024

25 квітня 2024 року за сприяння Київського університету права НАН України, Відділу культури та молоді Стрийської районної державної адміністрації, та Стрийського краєзнавчого музею «Верховина» у музеї меморіального комплексу «Борцям за волю України» відбулась презентація виставки живопису «Динаміка весни» Костянтина та Аліни Степанюків з Рівненщини.

Творчі роботи майстрів пензля відомі не тільки в Україні, а й далеко за її межами, персональні виставки талановитих митців були в різних містах України, а сьогодні є унікальна можливість познайомити мешканців Стрийщини з роботами знаних художників.

Костянтин та Аліна Степанюки працюють в жанрі пейзажної лірики, у різних техніках, ближче до імпресіонізму, експресіонізму, акцентуючи увагу на ритмі кольору.

Маленький екскурс по своїй творчості зробив і сам митець Костянтин. Розповів про себе, про свої роботи, про те, що живопис в його житті завжди на першому місці. Привітати та підтримати художників приїхали представники влади з Рівненщини та Київського університету права НАН України.

Пощастило в числі перших насолодитися від споглядання полотен авторів, працівникам Стрийської районної державної адміністрації, слухачам УТВ, учням ДПТНЗ “Стрийське вище художнє професійне училище” та шанувальникам мистецтва.

Привітати та підтримати художників приїхали представники влади з Рівненщини та Київського університету права НАН України. Слова вдячності авторам та захоплюючими враженнями від виставки ділились: керівник Львівської філії Київського університету права НАН України Юрій Цица, голова Шпанівської територіальної громади Микола Столярчук, депутат Рівненської обласної ради Олександр Набочук, начальник відділу з питань культури, національностей та релігій управління культури молоді та спорту Стрийської міської ради Наталія Катерняк, начальник відділу культури та молоді Стрийської районної державної адміністрації Іванна Шимків, директор Стрийського краєзнавчого музею «Верховина» Микола Закусов.

Художню виставку можна оглянути протягом місяця у музеї меморіального комплексу «Борцям за волю України». Приємних вражень!

Прес-Центр КУП НАНУ