Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 в м. Калинівка – новий партнер КУП НАНУ

25 Травня, 2021

Нещодавно ректор Київського університету права Національної академії наук України Юрій Бошицький в рамках профорієнтаційної роботи університету відвідав загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 в м. Калинівка та зустрівся і провів переговори з її директором – пані Світланою Павлуник.

Під час зустрічі С. Павлуник детально розповіла про навчальний заклад та провела відповідну екскурсію по школі. Познайомила ректора КУП НАНУ з матеріально-технічною базою школи, кабінетами інформатики, математики, хімії, географії, світової літератури, історії, економіки, біології, фізики, української мови та української літератури, початкових класів. Показала великий спортивний зал, на базі якого проводяться уроки фізичної культури, спортивні секції та гуртки, які сприяють фізичному розвитку школярів. По-сучасному обладнану актову залу, де учні та вчителі мають змогу проводити позакласні виховні заходи: зустрічі, круглі столи, брейн-ринги, вікторини, вечори, семінари-практикуми, батьківські збори, конференції тощо.

Також були обговорені питання про співробітництво в освітянській та профорієнтаційній сфері. Обговорили і основні напрями співпраці. Це проведення та організації взаємовигідної партнерської роботи. Зокрема, запровадження в цій школі періодичних лекцій співробітниками КУП НАНУ для школярів старших класів з метою поширення серед них правових знань, популяризації юридичної освіти і науки.

Ректор КУП НАНУ запропонував допомогу в поповненні книжкового фонду бібліотеки школи літературою гуманітарного спрямування КУП НАНУ, а також подарував нову рекламну продукцію КУП НАНУ.

Під час зустрічі були обговорені питання щодо навчання випускників школи в Київському університеті права НАН України та інші напрямки співпраці. Домовились також залучати випускників даної школи до днів відкритих дверей КУП НАНУ в онлайн режимі.

Перемовини пройшли з взаємною зацікавленістю та прийнято рішення про співпрацю.

Прес-центр КУП НАНУ