Засідання Керівної Ради Світового конгресу українських юристів було проведено у КУП НАН України

7 Жовтня, 2021

06 жовтня 2021 р. у Київському університеті права НАН України відбулось засідання Керівної Ради Світового конгресу українських юристів з нагоди професійного свята – Дня юриста.

В урочистій обстановці студенти Київського університету права НАН України хлібом-сіллю, за давнішньою українською традицією, зустріли Президента Світового конгресу українських юристів Миколу Оніщука.

Засідання Керівної Ради Світового конгресу українських юристів проходило у синьому атріумі Київського університету права НАН України. На засіданні були присутніми: Микола Оніщук, Андрій Бойко, Юрій Бошицький, Віктор Войцишен, Юрій Волошин, Микола Голодняк, Віктор Городовенко, Василь Гуменюк, Інна Ємельянова, Олександр Клименко, Катерина Коваль, Ростислав Кравець, Костянтин Красовський, Назар Кульчицький, Олег Маліневський, Сергій Міщенко, Роман Палій, Олександр Пасенюк, Олександр Петришин, Сергій Прилипко, Михайло Савчин, Марина Ставнійчук, Михайло Теплюк, Олег Чернобай, Василь Фаринник, Світлана Шелест, Валентина Якименко.

У порядку денному розглядалася низка важливих питань таких, як :

1. Інформація президента ГС «Світовий конгрес українських юристів» Оніщука М.В. щодо діяльності Керівної Ради ГС «СКУЮ» за період після позачергових ІХ Загальних зборів ГС «Світовий конгрес українських юристів».

2. Про скликання позачергових Х Загальних зборів громадської спілки «Світовий конгрес українських юристів».

3. Про проєкт нової редакції Статуту громадської спілки «Світовий конгрес українських юристів».

4. Про пропозиції щодо внесення змін до складу Керівної Ради громадської спілки «Світовий конгрес українських юристів».

5. Про пропозиції щодо обрання голови Ревізійної комісії громадської спілки «Світовий конгрес українських юристів».

6. Про пропозиції щодо визначення осіб, які мають право представляти громадську спілку «Світовий конгрес українських юристів» для здійснення реєстраційних дій.

7. Про затвердження Інформації президента ГС «Світовий конгрес українських юристів» Оніщука М. В. щодо діяльності Керівної Ради ГС «СКУЮ» за період після позачергових ІХ Загальних зборів ГС «Світовий конгрес українських юристів», а також Інформації Ревізійної комісії щодо використання коштів ГС «СКУЮ» за період після позачергових ІХ Загальних зборів ГС «Світовий конгрес українських юристів» та виконання статутних обов’язків членами Керівної Ради ГС «СКУЮ».

8. Про Положення про Секрітаріат громадської спілки «Світовий конгрес українських юристів».

Засідання Керівної Ради Світового конгресу українських юристів проходило в умовах констуктивної та ефективної роботи.

Одним з важливих рішень ухваленому на засіданні було обрання ректора Київського університету права НАН України Юрія Бошицького до складу Керівної Ради Світового конгресу українських юристів.

Члени Керівної Ради Світового конгресу українських юристів Катерина Коваль та Михайло Теплюк були нагороджені «ЗОЛОТОЮ ВІДЗНАКОЮ СКУЮ».

Захід пройшов в урочистій обстановці, були обговорені можливості співпраці Світового конгресу українських юристів з Київським університетом права НАН України.

Прес-центр КУП НАНУ