Засідання ректорату КУП НАН України 26 лютого 2024 року

27 Лютого, 2024

У понеділок 26 лютого 2024 року відбулося чергове засідання ректорату Київського університету права НАН України. До порядку денного засідання ввійшли найбільш важливі та актуальні питання, що стосуються як поточної, так і перспективної діяльності КУП НАН України.

Почесним гостем на засіданні ректорату КУП НАН України був представник одного з бойових підрозділів ЗСУ, який зараз боронить Україну на передовій лінії Донецької області. Від імені командування свого бойового з’єднання, військовослужбовець висловив подяку керівництву та колективу КУП НАН України за волонтерську благодійну допомогу, що у цьому місяці адресно надійшла від університету в його підрозділ. У свою чергу, присутні члени ректорату КУП НАН України висловили глибоку повагу і вдячність всім захисникам України, і особливо тим, що зараз на передовій лінії на сході нашої держави у важких боях протистоять навалі агресора.

Оперативно реагуючи на нагальні потреби бойового підрозділу ЗСУ в забезпеченні сталого інтернет-зв’язку на лінії зіткнення, Юрій Бошицький від імені КУП НАН України та ділових партнерів університету передав присутньому на засіданні представникові ЗСУ устаткування для супутникового доступу до мережі інтернет «Starlink» від відомого американського виробника ‒ компанії «SpaceX».

Ректор ще раз висловив шану та подяку всім захисникам України, зазначивши, що підтримка української армії в найрізноманітніших її проявах та формах в умовах повномасштабного вторгнення ворога на територію нашої Батьківщини є не просто правом, а повинно стати усвідомленим обов’язком кожного українця, хто знаходиться в тилу.

У продовження засідання ректорату Юрій Бошицький акцентував увагу присутніх співробітників КУП НАН України на необхідності поглиблення профорієнтаційної діяльності, до якої мають бути залучені всі науково-педагогічні працівники університету, цю тезу в своєму виступі також підтримала проректорка з навчально-методичної роботи Олена Антонова.

У засіданні ректорату активну участь взяли керівники відокремлених структурних підрозділів КУП НАН України ‒ Іван Вєтров, Юрій Ковальчук та Іван Ващинець, які висловили свої думки щодо пріоритетних напрямків діяльності очолюваних ними підрозділів, у тому числі ‒ в сприянні та урізноманітненні видів профорієнтаційної роботи університету.

Виступив учений секретар Валерій Андрусів, який довів до відома присутніх членів ректорату інформацію, що надійшла до КУП НАН України офіційними листами.

У завершення засідання ректорату виступив ректор, професор КУП НАН України Юрій Бошицький, який підбив підсумки проведеного засідання та побажав співробітникам університету наснаги в реалізації намічених планів роботи.

Прес-Центр КУП НАНУ