Збір коштів на теплі речі для військових, які перебувають у госпіталі.

5 Грудня, 2023

Шановні співробітники, студенти та аспіранти! Звертаємося до вас із проханням долучитися до нашого збору коштів на потреби поранених військових, які перебувають у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь».

6 грудня – День Збройних Сил України. Закликаємо вас привітати наших військових із цим святом не словом, а ділом! Розраховуємо на вашу активну участь в ініціативі, завдяки чому ми зможемо придбати пораненим предмети теплого одягу для комфортного перебування на лікуванні.

Також повідомляємо, що приймаємо допомогу у вигляді засобів гігієни, смаколиків і теплих речей.

Збір триває до 8 грудня. Долучитися можна, надіславши донат на картку:

4731 2196 1514 5236 (Ярошевська Тетяна Юріївна)

Або передати готівкою Вільчинській Аллі Іванівні. Кошики для речей знаходяться в холі університету.

Дякуємо заздалегідь усім за активність! І нагадуємо, що маленьких донатів не буває!