Зміцнення партнерських зв’язків Київського університету права НАН України з науковими установами НАНУ

2 Квітня, 2024

1 квітня 2024 року з робочим візитом до Київського університету права НАН України завітав очільник давнього партнеру університету в науковій та освітній діяльності ‒ директор Інституту економіко-правових досліджень імені В. К. Мамутова НАН України, член-кореспондент НАН України, д.ю.н. Володимир Устименко.

Володимир Анатолійович виступив на засіданні ректорату КУП НАН України з доповіддю про нові перспективні напрямки співпраці та взаємодії з Київським університетом права НАН України. Виступ почесного гостя та партнера КУП НАН України отримав схвальну підтримку серед членів ректорату.

Після свого виступу, в подальший розвиток партнерських відносин між Київським університетом права НАН України та Інститутом економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України, Володимир Устименко передав для наукової бібліотеки університету велику кількість наукової літератури авторства співробітників очолюваного ним інституту.

У завершення зустрічі з почесним гостем, членами ректорату одноголосно було ухвалене рішення про необхідність оновлення меморандуму про співпрацю між КУП НАН України та Інститутом економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України в освітній та науковій сферах.

Прес-Центр КУП НАНУ