Зустріч ректора КУП НАНУ з директором Департаменту країн з перехідною та розвиненою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності М. Швантнером

2 Березня, 2016

01 березня 2016 року відбулися офіційні переговори ректора Київського університету права НАН України, професора, заслуженого юриста України, кавалера ордену «За заслуги» ІІІ ступеня Юрія Ладиславовича Бошицького з директором Департаменту країн з перехідною та розвиненою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності Міхалом Швантнером.

Зустріч відбулась у Міжнародному центрі правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України у м. Львові. Користуючись нагодою, ректор Ю. Л. Бошицький розповів про діяльність Міжнародного центру КУП НАН України та окреслив основні концептуальні напрями його створення та функціонування.
     Під час переговорів обумовлювалися питання подальшої щодо організації та проведення спільних міжнародних науково-практичних заходів, присвячених актуальним питанням становлення дієвої системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні та створення передумов для удосконалення нормативного регулювання в окресленій сфері відносин, зважаючи на передові досягнення та здобутий досвід Всесвітньої організації інтелектуальної власності; запровадження та реалізації спільних освітніх та науково-дослідних програм; забезпечення обміну інформацією та напрацюваннями у сфері охорони інтелектуальної власності; можливості подання КУП НАНУ заявок на грантові програми з питань удосконалення юридичного забезпечення права інтелектуальної власності тощо.
    З-поміж іншого, Міхал Швантнер закцентував увагу на значних досягненнях КУП НАНУ у розбудові інструментів правового регулювання інтелектуальної власності та відзначив потужний науковий рівень ВУЗу, який спроможний інтегрувати український творчий потенціал у світовий інтелектуальний простір.