Зустріч ректора університету Ю. Бошицького з командою КУП НАН України – переможницею Чемпіонату України серед жіночих команд з регбі-7

27 Листопада, 2009
      26 листопада відбулась зустріч ректора університету Ю. Бошицького з командою КУП НАН України – переможницею Чемпіонату України серед жіночих команд з регбі-7.

Ректор університету Ю.Бошицький, який є віце-презитентом Федерації регбі України, привітав дівчат та тренера команди КУП НАНУ з успішним результатом змагань.

Ю. Бошицький підкреслив, що лише важка праця приносить гарні результати, як у змаганнях, так і у навчанні. Ректор подякував кожному гравцю, а також команді в цілому за гідне представлення університету на спортивній арені. Він пообіцяв і в подальшому підтримувати і допомагати команді у реалізації своїх спортивних талантів та досягненні високих результатів.

За вагомий вклад у розвиток жіночого регбі-7 і перемогу у Чемпіонаті України кожного гравця команди КУП НАНУ було премійовано у розмірі 500 гр.

Вітаємо наших переможців! Бажаємо успіху та найкращих результатів у подальших змаганнях!